Екологічне Паливо

Мінімум диму та максимум тепла!
Пропонуємо купити тільки найкраще. Паливо для твердопаливних котлів з лушпиння соняшника.

В нас можна придбати якісне тверде паливо

Для того, щоб опалення було ефективним та екологічно безпечним, необхідно використовувати надійні ресурси, які довго горять та майже не виділяють диму. В нас можна придбати якісне тверде паливо з соняшника – еко брикети та пелети, в залежності від ваших потреб та моделі котла, по вигідній ціні.

Паливні брикети з пресованого соняшникового лушпиння – це ефективні та екологічні чисті матеріали, які майже не димлять під час горіння, не залишають попелу та золи на стінках котлу. Еко брикети виробляються виключно з самого лушпиння і тому не містять шкідливих компонентів. Також універсальні та через низький вміст вологи можуть бути використані як в звичайних котлах, так і в піролізних чи обігрівачах довгого горіння.

Пелети також виготовлені з екологічно чистого соняшникового лушпиння без сумнівних додатків. Пелети – це найактуальніше та ефективне паливо для твердопаливних котлів. Висока калорійність, мінімальна кількість золи та диму роблять пелети ефективним та вигідним вибором серед асортименту твердого палива.

Температура згорання брикетів та пелелів із лузги соняшника набагато більша ніж при згоранні деревини, майже співпадає з згоранням вугілля.

Під час згорання 1 тонни брикетів, пелетів із лузги соняшника виділяється стільки ж теплової енергії, як при згоранні 685 л паливного мазуту, 500 л дизильного палива, 479 м3 природного газу та 1600 кг деревини.

Альтернативне джерело тепла: паливо з соняшника

Зараз, коли в країни існує енергетична проблема, постає питання, які саме способи обігріву приміщень є найефективнішими. Тверде паливо має одразу декілька потужних переваг. По-перше, це низька вартість, по-друге – екологічна безпека, а по-третє – це загальнодоступність. До того ж, використовуючи для опалювання такі матеріали, як паливні брикети, ви підтримуєте безвідходне виробництво, що надзвичайно актуально в останні роки.

Сьогоднішні технології дозволяють суттєво підвищити ККД від горіння твердого палива, особливо це стосується піролізних котлів. У поєднанні з пелетами, це найкраща комбінація екологічного обігріву на цей момент. Піролізне спалювання передбачає згоряння газу, який виділяється з твердого палива, тому такий метод набагато ефективніший та економніший, до того ж одна завантажена порція буде горіти довше. Паливо з соняшника майже не виділяє диму, тому його можна використовувати для опалення житлових приміщень чи будівель, в яких працюють люди.

В цілому, паливо для твердопаливних котлів, яке пропонує наш магазин – це безпечний та надійний ресурс для обігріву приміщень різного призначення, особливо якщо ті не оснащені системою центрального опалення. Тому ця технологія буде особливо стане у нагоді фермерам, дачникам та власникам заміських будинків.