Квартал

Якісні котли Квартал заощаджують ваші гроші

Вигідне та ефективне опалювання приміщень можливе – компанія Квартал пропонує асортимент якісної обігрівальної техніки, зробленої за європейськими стандартами. Котли Квартал – це техніка, яка працює на твердому паливі (дерево, тирса, вугілля, торф), тому не тільки є надзвичайно ефективною, але й заощаджує кошти, на відміну від газових, бензинових, електричних обігрівачів. З допомогою цієї техніки можна обігріти житлові будинки, виробничі потужності, сільськогосподарські будівлі та ін. Котли Квартал розраховані на приміщення від 100 до 10000 м2, тому кожен клієнт зможе підібрати для себе потрібний товар.

При створенні своєї продукції, компанія використовує тільки кращі матеріали, тому котли Квартал відрізняються вражаючою якістю та довговічністю. Техніку розроблено за підходом, який поєднує ефективність, інновації, європейський досвід та екологічність.

Котли Квартал: Основні особливості роботи

Щоб забезпечити надійність та тривалий строк експлуатації, котли Квартал виробляються з сертифікованої стійкої листової криці та безшовних труб – такі матеріали відповідають всім нормам безпеки. Газоходи організовані трикамерною системою, це стабілізувало горіння та підвищило коефіцієнт корисної дії до 93%! Крім того, це ефективно зменшує викид шкідливих речовин у повітря. У першій камері великого об’єму забезпечується економне, довготривале горіння. Друга камера котла Квартал забирає повний обсяг тепла від продуктів згоряння. В третій камері збирається зола та невеличкі залишки. Теплова ізоляція досягається використанням у конструкції приладу мінеральної вати – вона не горить та екологічно чиста.

Завдяки великому об’єму камер та широкому отвору для завантаження твердопаливних матеріалів, можна закласти достатньо ресурсів, щоб організувати довготривале, безперервне опалення. Інтенсивність та рівномірне функціонування котла Квартал досягається подачею повітря через канали.

Організуйте опалення з котлами Квартал

Продукція компанії представлена трьома типами пристроїв: економ комплектується індикатором температури та регулятором, який дозволяє ефективно регулювати горіння, стандарт, в який вмонтовано вентилятор, а також додається пульт керування, а також турбо – посилений варіант котла з напрочуд високим ККД.

Придбавши котли Квартал, ви отримаєте якісні та надійні пристрої, виготовлені за високими стандартами. Ефективність продукції від компанії Квартал підтверджується високим попитом на її опалювальну техніку.