KOTLANT

Призначені для обігріву приміщень котли Kotlant

Сучасні технології іноді з'єднуються з класичними в якості рішень поточних проблем. Газ, електроенергія і рідке паливо зараз є ресурсами з нестабільними цінами. У побут повертаються обігрівачі на твердому паливі – котли Kotlant переробляють в тепло дерево, пелети, тирса, вугілля. Ці ресурси відносно дешеві, а деякі з них навіть викидаються як звичайне сміття.

Зручні та практичні котли Kotlant легко чистяться та регулюються. Їх з успіхом можна використовувати як систему обігріву в житлових будинках, виробничих будівлях, складських приміщеннях, цехах. Це особливо актуально в будинках, де не проведене центральне опалення або там, де воно порушене.

Особливості та види котлів Kotlant

Широкий вибір продукції від компанії дозволить кожному замовнику придбати саме той пристрій, який підходить його потребам. Наша компанія пропонує серії твердопаливних обігрівачів: КГ, КВ і КЕ.

  • Компактна серія КЕ представляє собою невеликі, акуратні та економічні котли Kotlant, призначені для обігріву невеликих приміщень. Вони просто чистяться і легко завантажуються паливом.
  • Котли КГ відносно невеликі, а також працюють на будь-якому твердому паливі. Також здатні функціонувати як від прямої, так і від примусової тяги, саме тому не вимагають безперервного електропостачання. Працюють на площі від 100 до 500 м².
  • Потужні обігрівачі КВ займає чимало місця та призначена насамперед для промислових потужностей – такі котли здатні якісно обігрівати до 5000 м². Надійна конструкція, що включає величезну кількість безшовних труб, працює ефективно, не втрачаючи зайві ресурси.

За бажанням клієнта, котли Kotlant оснащуються якісною електронікою, яка дозволяє калібрувати як температурні особливості функціонування, так і режими роботи вентилятора (при наявності), вибирати мову програмного забезпечення тощо.

Як комплектуються котли Kotlant

Існує чотири види комплектації фірмової опалювальної продукції. Базова передбачає мануальне управління процесом горіння спеціальної дверцятами. Другий рівень комплектації – оснащення обігрівача термостатичним регулятором повітря, що реагує на температуру котла Kotlant. Третій – котел обладнується електронним блоком управління від компанії Tech, який автоматично регулює роботу пристрою. Останній тип також отримує електронну автоматику, доповнену датчиком, який контролює температуру що йдуть продуктів горіння і контролює інтенсивність роботи вентилятора.