КОТеко

Надійні опалювальні системи – котли КОТеко

Компанія КОТеко засновує свою роботу на декількох принципах – сучасність, економічність, надійність. Висока кваліфікація працівників та дотримання всіх стандартів у виробництві продукції робить твердопаливні котли КОТеко відмінним вибором для організації опалювальної системи. У виробництві задіяний високотехнологічний завод, де за всіма нормами ДСТУ поповнюється широкий асортимент котлів КОТеко. Завод поширює товар по всій території України.

Компанії властива постійна модернізація – досвідчені фахівці в конструкторському відділі постійно вдосконалюють моделі, працюючи над потужністю котлів КОТеко, їх ефективністю та економічністю. Адже опалювальна техніка, яка працює на твердому паливі (дереві, трісці, вугіллі) допомагає заощадити більше газових і електричних обігрівачів. Нею можна опалювати як житлові приміщення, так і виробничі, фермерські, адміністративні будівлі.

Котли КОТеко: асортимент і його особливості

Компанія виробляє декілька типів опалювальних приладів, це дозволяє клієнтові вибрати модель, яка підходимо саме в його ситуації. Піролізні котли Unika діють за особливим принципом горіння, завдяки такий котел КОТеко демонструє вражаючу ефективність. Серія пелетних пристроїв Geyzer автоматично завантажують паливо, вони розраховані на довгі, безперервні сеанси опалення та здатні обігріти до 10000 м2! Watra – прості в експлуатації пристрою, також розраховані на тривале горіння та працюють майже на будь-якому твердому паливі. Серія Optima представляє економні котли, для тих клієнтів, хто бажає отримати якісний прилад за невисокою ціною.

Кожна серія має значний ККД, економно використовує ресурси та мінімізує викид шкідливих речовин в атмосферу. Крім того, котли КОТеко відрізняються приємним, сучасним дизайном, на відміну від простих та грубих опалювальних приладів, які часто пропонують конкуренти.

Котли КОТеко – обігрівальні системи нового покоління

Нові технології, постійне вдосконалення продукції, прагматичний підхід та ефективність об'єдналися в продукції цієї компанії. Сучасні котли КОТеко – це обігрівачі нового покоління, які активно використовують тверде паливо, доступне в великих обсягах, дешеве та екологічно безпечне. Вони відповідають всім виробничим нормам і представлені в широкому асортименті, кожен клієнт зможе підібрати відповідне обладнання під свій випадок.