HeatEco

Висока ефективність та надійність котлів Heateco

Якісне опалення – необхідна умова для життя у країнах з холодними зимами. Обігрів потрібен як житловим будинкам, так і промисловим потужностям. Проте, провести опалення – недешеве та складне діло, до якого треба підходити обережно. Найвигіднішими на сучасному нестабільному ринку паливних продуктів є твердопаливні ресурси (дерево, щепи, біомаса, пелети, вугілля) – вони відновлювані, недорогі, а також надзвичайно розповсюджені. Котли Heateco є однією з ведучих компаній по виробництву твердопаливних обігрівачів в Україні. Продукція фірми поєднує ефективність технологій з надійними матеріалами, а також вдалою інженерною роботою, що робить котли Heateco вдалим вибором під час організації опалення.

Ці пристрої допоможуть організувати повноцінне обігрівання житлових будинків, на промислових об’єктах, складських та адміністративних приміщень. Котли Heataco одночасно довговічні, повільно розтрачують паливо та не псують екологію шкідливими викидами у навколишнє середовище.

Особливості котлів Heateco

Перш за все, треба відмітити стійку конструкцію. Під час виготовлення котлів Heateco кваліфіковані працівники фірми використовують найточніше обладнання відомої австрійської компанії Fronius. Таким чином зварювання відбувається на високому європейському рівні. Для того, щоб впевнитися у якості товару, готові котли Heateco піддають випробуванням під тиском до 7 Бар. Такий пристрій без особливих проблем пропрацює до 15 років. За процес горіння відповідає зарубіжний пальник PanzerPol.

Важливою особливістю обігрівачів Heateco також є автоматична робота без необхідності додаткового завантаження, якщо пристрій працює на щепі, пелетах чи дрібному вугіллі. Крім того, щоб підвищити безпеку роботи з ним, в котли Heateco вмонтовано систему пожежогасіння у випадку аварійної ситуації.

Однією з головних особливостей є також оптимальна робота фірмових обігрівачів. Чимала потужність (яка залежить від габаритів та технічних характеристик тієї чи іншої моделі) котлів Heateco доведена тестуваннями. Коефіцієнт корисної дії сягає 92%, що у поєднанні з повільним, економним горінням дає рівномірне, тривале та ощадливе опалення будь-якого приміщення.

Професійні твердопаливні котли Heateco

Окрім того, що продукція компанії потрапляє до замовника з повним пакетом контрольних документів, виробники також дають гарантію на два роки, щоб довести впевненість у роботі своєї продукції.