Gefest-profi

Gefest-profi допоможе обігріти ваш дім

В непрості часи енергетичної кризи та загалом екологічної ситуації у світі, необхідно шукати альтернативні ресурси для опалення. Компанія Gefest-profi є виробником сучасної, ефективної та безпечної опалювальної техніки, яка допоможе заощаджувати кошти користувачу. Котел Gefest-profi слугує як чудова альтернатива газовими та електричним пристроям. Сучасний котел – це зручний обігрівач, який можна використовувати для опалення житлових приміщень, заводів, фермерських, виробничих, адміністративних будівель. Він працює на твердому паливі – дереві, тирсі, щепах, вуглі – це доступні та недорогі ресурси, які, до того ж, майже не шкодять довколишньому середовищу.

Котли Gefest-profi вироблені за ефективними технологіями, з дотриманням усіх норм ДСТУ. Для цього ми відбираємо найкращі матеріали та застосовуємо сучасні потужності. В останні роки цей метод опалення набирає значної популярності через свою практичність та економність.

Котел Gefest-profi – надійний пристрій в асортименті

Продукція Gefest-profi допоможе не тільки заощаджувати кошти в опалювальний сезон, але й обігріти приміщення, в яких не встановлена система опалення. Це надзвичайно важливо в умовах заміських будинків, складів, а також якщо централізоване опалення вийшло з ладу.

Так, ми пропонуємо декілька котлів Gefest-profi на вибір. Серія «S» влаштована як система двозонного піролізу – найефективнішого та довготривалого типу спалювання матеріалів. Такий обігрівач використовує мінімальну кількість повітря та розкладає деревину на коксове вугілля. Збільшений контейнер допомагає рідше завантажувати паливо. Котел Gefest-profi U призначений для довготривалого горіння, завдяки інноваційній конвективній системі дозволяє збільшувати потужність, заощаджувати ресурси та довше працювати на одній порції палива. Має високий ККД (до 95%). Gefest-profi P призначений для роботи з великими шматками палива. Обладнаний самоочисним механізмом та постачається з пультом керування.

Безперечні переваги котлів Gefest-profi

Поєднуючи екологічну безпеку та економічну користь, котли Gefest-profi допоможуть суттєво скоротити витрати на сезонне опалення. Котли зручно обслуговувати, чистити, а мала кількість викидів та бездимне горіння не порушують норми екологічного захисту. Зараз, коли газ та електрика поступово дорожчають, твердопаливне опалення є чудовою альтернативою.