CET

Котли CET: Надійність та якість

Висока ефективність рішень, використаних при розробці котлів CET

Продукція компанії CET (Сontemporary Effective Technology) – це надійні котли для обігріву робочих і житлових приміщень, які використовують недороге тверде паливо. Об'єднуючи європейський досвід виробництва техніки з якісними матеріалами, котли CET відповідають високим стандартам західного якості. Інноваційні рішення, використані при виробництві опалювальної продукції, пропонують новий, більш ефективний спосіб спалювання деревини та вугілля, що відрізняється від того, що використовують основні конкуренти.

Серед асортименту, який пропонує компанія, присутні як домашні компактні котли, так великогабаритна продукція для опалювання великої території, тому клієнт зможе підібрати схожий товар.

Котли CET: Високоякісний сервіс і ефективність

Продукція цієї компанії готова до запуску відразу після купівлі, до того ж персонал надає якісне технічне обслуговування. Та й самі котли CET досить легко чистити, вони відрізняються тривалим терміном експлуатації – до 15 років служби. Крім того, варто відзначити високий рівень безпеки – котли CET мінімально забруднюють навколишнє середовище шкідливими речовинами, а також позбавлені теплоізоляційної зони горіння, шамотної або керамічної.

Крім того, продукція компанії допоможе заощадити кошти та ресурси – котли CET швидко окупаються та мають високий коефіцієнт корисної дії – в залежності від типу пального ККД досягає 90%, при вкрай малій кількості попелу та тривалому горінні одного паливного завантаження. Котли CET працюють з різними видами та розмірами твердого палива, демонструючи універсально високі показники.

Котли CET – вигідне вкладення грошей

Правильно організоване опалення повинно бути одночасно недорогим, якісним, безпечним, а опалювальна техніка – простою у використанні та довговічною. Це стосується як домашнього опалення, так і виробничих приміщень.

Таким чином, в котлах CET поєднується високу європейську якість і українські ціни. Надійна і практична техніка допоможе ефективно обігріти необхідний простір, швидко окупиться та заощадить час, гроші і кошти. Сontemporary Effective Technology пропонують інноваційні енергетичні рішення і користуються попитом, організовуючи опалення по всій Україні.