BZKU

Висока якість та продуктивність котлів BZKU

Неспокійна ситуація з енергетичними ресурсами в країні привела до зростання популярності на твердопаливні пристрої, які обігрівають будинки за допомогою недорогих відновлюваних ресурсів – деревини, вугілля і навіть паперу. Хоча здавалось, що цей метод давно застарів, але сучасні пристрої цього типу, особливо котли BZKU («Броварський завод комунального устаткування»), показують досить високий коефіцієнт корисної дії та відмінно справляються з обігрівом житлоплощі, заводів, цехів, ангарів та складів. При цьому власник заощаджує досить кругленьку суму.

Крім того, варто враховувати простоту використання котлів BZKU (їх легко чистити, завантажувати), а також надзвичайно низький відсоток шкідливих викидів в атмосферу. Опалювальна твердопаливна продукція виходить під маркою Ardenz і ділиться на дві категорії – побутові котли BZKU, так також пристрої, які використовуються для промислового опалення.

Особливості котлів BZKU

Побутові опалювальні пристрої – це компактні, зручні котли BZKU, які працюють на деревині, торфі, трісці. Вони ідеально підходять для розігріву заміських будинків, позбавлених центрального опалення і можуть комбінуватися, в разі необхідності, з газовими обігрівачами (моделі Т-20, Т-50). Так, модель Т-50 надзвичайно проста в експлуатації та її легко розмістити в невеликому приміщенні. Побутовий котел BZKU Ardenz Т-100 має набагато складнішу структуру та чималі габарити. Складений з товстої листової криці, він оптимально розподіляє первинне та вторинне повітря, повністю спалюючи паливні матеріали з мінімальним залишком попелу.

Промислові котли BZKU – це якісні пристрої, які поділяються на два типи – менш потужні обігрівачі (до 1,5 мВт) і більш потужні (до 3 мВт). Усі вони виготовлені з якісних матеріалів і чудово підійдуть для опалення великих просторів – виробництв, адміністративних будівель. Найпотужніші котли працюють на пелетах, трісці, біомасі. Не менш важливо, що доглядати за цими пристроями нескладно, як і завантажувати нові порції палива.

Котли BZKU в організації опалювальних систем

Організація опалення в приміщеннях, де працюють люди – складна і витратна процедура, для якої найкраще брати надійну, але невитратну апаратуру. Котли BZKU – це ефективні обігрівальні пристрої, які не тільки відповідають європейським стандартам якості та екології, а й дозволять заощадити на паливі – котли BZKU окупляться набагато швидше, ніж опалювальні прилади, які працюють на газі, рідкому паливі тощо.